مدیریت سرور

کارشناسان فنی میهن هاستینگ آمادگی دارند تا در پشتیبانی فنی  و مدیریت سرور شما همکاری نماید. این همکاری میتواند شامل بررسی یک مشکل خاص و یا مانیتورینگ (Monitoring) و مدیریت مداوم سرور(های) شما باشد. کارشناسان فنی میهن هاستینگ همیشه آمادگی مشاوره و ارائه راهنمایی برای پیکربندی و رفع مشکلات سرور و یا هاست شما را دارند.

خدماتی که در این بخش میتوانید دریافت کنید به اختصار در زیر آمده است.

خدمات رفع مشکل سرور:

زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد می توانید از کارشناسان فنی میهن هاستنگ برای بررسی موضوع استفاده نمایید.مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم عامل و یا سرویس های مورد استفاده مانند وب سرور، کنترل پنل مورد استفاده، مشکلات امنیتی، حملات DOS این موضوع را شامل می شوند.

 

رفع مشکل سرورهای مجازی و اختصاصی

، به مشکل مورد نظر و سیستم عامل و زمان مورد نیاز برای رفع مشکل بستگی داشته و از ۵۰ هزار تومان شروع می شود .

خدمات کنترل، نظارت و پشتیبانی سرور:
این سرویس مورد استفاده افرادی قرار میگیرد که دارای مشتری بوده و نیاز به پشتیبان فنی برای پاسخگویی به مشتریان دارند،در این روش کارشناسان فنی میهن هاستینگ تمام امور فنی سرورهای شما اعم از تعمیر، نظارت، پاسخ به سوالات فنی مشتریان و حتی آموزش را برعهده می‌گیرد.

هزینه این سرویس بر اساس تعداد سرور،سیستم عامل سرورها،کنترل پنل،تعداد مشتریان از ۱۰۰ هزار تومان در ماه شروع میشود.

جهت مشاوره با بخش فروش در ارتباط باشید و یا از طریق لینک زیر به بخش فروش جهت رفع مشکل سرور تیکت ارسال کنید، فاکتور مربوطه صادر می شود، و بعد از ارسال اطلاعات ، پیکربندی سرور آغاز می شود.انجام تنظیمات بین ۷ تا ۱۰ ساعت مداوم زمان می برد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متن نظر
نام*:
رایانامه*:
وب سایت / وبلاگ: